Digiport Reklam Dijital Baskı Merkezi üstün malzeme seçimi ve uzman uygulama ekipleriyle: motor, minibüs, otomobil, metro, kamyonet, tır, ticari taksi ve aklınıza gelecek diğer araçlar için reklam kaplama hizmeti sunar. Üstelik basım aşamasından sevkiyat ve montaj dahil olmak üzere 360 derecelik bir anlayışla çalışır.

Neden? Her geçen gün daha fazla otomobilde karşılaştığımız folyo kaplama uygulamaları, aracınız için zararlı ışınlara karşı koruma sağlarken kişisel zevkinize göre ekonomik bir değişikliğe olanak tanıyor. Bunun yanı sıra, pazarlama ve reklam dünyası için de mobil mecralar yükselişe geçmiş durumda. Araç kaplama ile markanız sizinle gittiğiniz her yere gitsin!
Araç Kaplama Nedir? Araç Folyo kaplama, aracın dış etkilerden korunması, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya tamamen zevke bağlı olarak otomobilin dış yüzeyinin kaplanması işlemidir.Folyo kaplama, dekoratif süsleme ve estetik görünüm sağlayarak istediğiniz gibi otomobilinizi kişiselleştirmenizi sağlıyor.

Digiport Reklam ajansı 10 yıllık birikimi ile araç giydirme konusunda garantili hizmet vermektedir. Digiport Müşteri memnuniyetine önem verir, beğenileri dikkate alır ve müşterilerinin beklentilerini çalışmalarına yansıtır. Karar vermenize yardımcı olması açısından referans çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Araç giydirme; açık hava reklamcılığında reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli mecralardan biridir. Araç giydirme araçların görsel olarak kaplanması işlemidir. Firma logosu ve ürünlerinizin görselleri özel hazırlanmış tasarımlarla firmanıza farklılık katacaktır. Araç üzerine bölgesel ve komple olarak uygulanabilir.

Araç Giydirmenin Avantajları

  • Hareketlilik: Hareket halinde firmanızın reklamlarını her alanda sergileyin.
  • Maliyet: Reklam maliyetlerini uzun sürede minimuma çekin.
  • Yenilik: Aracınızın görüntüsünü yenileyin.
  • Dayanıklılık: Aracınızı folyo kaplama ile daha korunur hale getirin.
Sohbeti başlat!
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?