Vizyonumuz

Digiport Reklam

En İyi Baskı Hizmetleri

Digiport Reklam, çevre dostu malzemeler kullanarak; zamanında, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli baskı ve belge hizmetleri sunar. Uzman kadromuz tasarımdan ürüne kadar tüm baskı ihtiyaçlarınız konusunda size tavsiyelerde bulunabilir.

0%
İşini sevme
0%
Zamanında Teslim
0%
Özveri
0%
Disiplin

Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli baskı

İşinizi büyütmek için işinizi tanıtmanız gerekir. Profesyonel sonuçlarla çok çeşitli pazarlama materyalleri basabilir ve üretebiliriz. Hangi büyüklükte bir projeyle uğraşmak zorunda olursanız olun, her adımda uzmanlarımıza güvenebilirsiniz.

Kataloğu İndir
S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Kısaca firmanızın ihtiyaç duyduğu basılı işler diyebiliriz. Dijital Baskı ile seri olmayan, az adetli baskılar yaptırabilirsiniz. Araç kaplama, cephe giydirme, reklam yönlendirmeleri gibi.

Dijital baskı genellikle püskürtmeli mürekkeplerle yapılan yazdırma işlemidir. Dijital baskı makinesi sağa ve sola giderek belirlenen alanı boyar.

Dijital baskı işleriniz için uygulama tarafımızca yapılmaktadır. İstanbul il sınırları içerisinde bu konuda bizden destek alabilirsiniz. Uygulama gerektirmeyen işleriniz için kargo ile Türkiye'nin her yerine gönderim yapmaktayız.

Baskılı işler için adet ve ölçü çok önemlidir. Bu nedenle ihtiyacınız olan baskıyı bize bildirirseniz uygun maliyetlerle size ücretsiz fiyat teklifi verebiliriz.

Baskı işleriniz için ücretsiz tasarım desteği verdiğimiz işler var. Özel tasarım gerektiren işler için ayrıca tasarım bütçesi talep edebiliriz.

Çözümlerimiz
Sohbeti başlat!
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?