Tabela Sistemleri

Firmanıza özel tabela seçeneklerimiz ile markanızı ön plana çıkarabilirsiniz. Tabela, totem, ışıklı ve germe vinil baskı seçenekleri ile kaliteli ve uygun çözümler sunuyoruz.

Işıklı vinil tabela, dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin, profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Parlak görüntüsü, halihazılda varolan tabaelaların üzerine uygulanabilirliliği ve mailyet avantajları ledli tabelaları cazip hale getirmiştir.Tek bir şekilde olmayıp, üzerinde led kullnılan her tabelaya verilen ortak bir isimdir.

Neon tabela ince bir floresanın bükülerek harfler ve şekiller halinde, bir satıh üzerine uygulanmasıdır. Neon tabela’yı diğerlerinen ayıran ve tercih sebebi yapan en belirgin özelliği yaydığı ışığın keskinliğidir.

Totem tabela, işyerinin önlerine dikilen ve değişik yönlerden görülmesini sağlayan bir tabeladır. Temel olarak yere monte edilerek konumlandırılır.

Logo veya istenilen içeriğin pleksinin bir yüzeyine belli derinlikte kazınarak üstüne uygun renkte ışık düşürülmesiyle oluşturulan ışıklı tabela modelidir.Elektrik sarfiyatı çok azdır.

Sohbeti başlat!
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?