Perakende firmalarının potansiyel ve yeni müşterilere ulaşması çoğu zaman kolay olmayan bir durumdur. Yaptıkları indirim ve kampanyaların müşterilerce bilinirliliği çok önemlidir ve bu bilinirliliği doğru şekilde yapmazlarsa zararlar zinciri ortaya çıkması kaçınılmaz olabilir. Bu sebeple perakende iş yapanlar için önem sırasına göre ilk sırada yer alan, özellikle market insert veya insert market diye tabir ettiğimiz bu baskı çözümleri marketler için vazgeçilmez bir baskı ürünüdür.

Peki, kelimesinin dahi yabancı olduğu ve herkesin bilmediği insert tam olarak nedir ve nasıl bir baskı ürünüdür? Halk dilindi resimli indirim broşürü veya resimli indirim diye de tabir edilen insört aslında hepimizin bildiği, marketlerin veya perakende firmalarının kullandığı bir baskı çözümüdür. Market önünde market görevlisinin elimize sıkıştırdığı, okuduğumuz gazete veya dergilerimizin içinden eki olarak verilen, sabah işe giderken arabamızın sileceğine iliştirilmiş veya kapımızın önüne bırakılmış bir matbaa ürünüdür. Bütçemiz doğrultusunda perakende firmaları haftalık ve aylık olarak kampanya ve indirimli ürünlerini daha rahat fark edebilmemiz için bastırabilir ve kısa sürede bilinirliliğe ulaşabilir..

Digiport Reklam olarak insert baskı fiyatlarımız hem ekonomik hem de kaliteli insört basımı ile müşterilerinizin ilgisini çekmeyi başaracaktır. İnsört fiyatları için matbaamızdan fiyat alabilir, profesyonel tasarımcılarımıza yaptıracağınız insert baskı çalışmaları ile çok daha iyi geri dönüşler alabilirsiniz.

İnsert Bastırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  • Firmaların yaptığı en büyük hata insert baskı maliyetlerini azaltmak için bir sayfa da gereğinden fazla ürün eklemeleri ve tasarıma verilen önemi ikinci plana atabilmeleridir. Hâlbuki daha çarpıcı tasarımlar insert fiyat maliyetinizi artıracak olabilir fakat doğru tasarım başarılı geri dönüşler sağlayacaktır.
  • İnsert tasarımınız kurumsal kimliğinizi bozmamalı. Bu sebepten yapılan tasarımın firmanızı yansıttığına önem gösterin.
  • Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtırken kullanılan yazı fontunun uygunluğuna dikkat edin. Eğer kurumsal bir yazı fontuna mevcutsanız kurumsal fontunuzu kullanmaya devam edin.

Madem öyle, bazı ürünlerimiz neler, onlardan bahsedelim:

  • Kimin ne olduğunu ve nerede bulunduğunu gösteren kartvizitler,
  • El ele, göz göze iletişimi en direkt yoldan sağlayan el ilanları,
  • Dünyanın en olmazsa olmaz reklam ürünü olan broşürler,
  • Sesinizi büyük kitlelere duyurmanızı sağlayan afişler ve posterler,
  • Kurumsal kimlik nadideleri antetli kâğıtlarzarflarcepli dosyalar,
  • Ofislere şenlik küp bloknotlaryapışkanlı kâğıtlartakvimlerkitap ayraçları,
Sohbeti başlat!
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?