Hoşgeldiniz

Digiport Dijital Baskı

Ticari yaklaşımımızda yaptığımız her işte iki taraflı olarak kazan-kazan ilkesine uygun iş ahlakı ile 2010 yılında faaliyet göstermeye başladık. Çalışmalara başladığımız ilk günden bugüne hizmet verdiğimiz her müşterimizin ihtiyacını maksimum verimlilikte ve kalitede çözmeyi prensip edindik.

Özellikle teknolojinin anlık değiştiği günümüzde, makine parkurumuzu günün ihtiyaçlarına uygun olarak sürekli yeniledik. Aldığımız her işte müşterilerimizin mutluluğu için çalışma saatlerimizin sınırlarını aştık.

Kim bunlar?Haritada Göster

Araç Giydirme mi yapmak istiyorsunuz?

Kaliteli ve garantili işçilik ile riske girmeyin.
Bırakın tasarım ekibimiz sizin en güzel tasarımları hazırlasın.
Filo indirimi ile araçlarınızı karlı kaplatın!

Tasarımınız yok mu? Uzman tasarımcılarımız sizin için tasarlasın!

Özgün tasarımları uygun fiyatlarla ve hızlı geri dönüşlerle size sunuyoruz. Katalog, El ilanları, kartvizit, broşür ve çok daha fazlasına! Hepsini sizin için tasarlarız.

Çalışmaları incele

Dijital Market

Baskılı reklamlar nereye giderseniz gidin sizin için konuşur ve tasarımlar sizi profesyonel gösterir. Fikirlerinizi hayata geçirir ve ürün & hizmetlerinizin kalitesini vurgular.

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Kısaca firmanızın ihtiyaç duyduğu basılı işler diyebiliriz. Dijital Baskı ile seri olmayan, az adetli baskılar yaptırabilirsiniz. Araç kaplama, cephe giydirme, reklam yönlendirmeleri gibi.

Dijital baskı genellikle püskürtmeli mürekkeplerle yapılan yazdırma işlemidir. Dijital baskı makinesi sağa ve sola giderek belirlenen alanı boyar.

Dijital baskı işleriniz için uygulama tarafımızca yapılmaktadır. İstanbul il sınırları içerisinde bu konuda bizden destek alabilirsiniz. Uygulama gerektirmeyen işleriniz için kargo ile Türkiye'nin her yerine gönderim yapmaktayız.

Baskılı işler için adet ve ölçü çok önemlidir. Bu nedenle ihtiyacınız olan baskıyı bize bildirirseniz uygun maliyetlerle size ücretsiz fiyat teklifi verebiliriz.

Baskı işleriniz için ücretsiz tasarım desteği verdiğimiz işler var. Özel tasarım gerektiren işler için ayrıca tasarım bütçesi talep edebiliriz.

Çözümlerimiz
Sohbeti başlat!
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?